Strona główna :: Warte uwagi

Warte uwagi

Szczekający Pies Sąsiada – co robić? 19 grudnia 2016

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, może jednak stać się też największym wrogiem sąsiadów, zwłaszcza jeśli mieszkamy w bloku, a uroczy pupil pozostawiony sam sobie na kilka godzin każdego dnia zawodzi z tęsknoty. Jak pomóc i sąsiadom i psu?

 

 

Pies w bloku to częsty widok. Kochamy psy i to z wzajemnością. Jednak pies pozostawiony sam sobie na cały dzień, do tego niedostatecznie wybiegany, tęskni okrutnie.  Co więc mają zrobić sąsiedzi, którzy skazani są na wysłuchiwanie wielogodzinnego zawodzenia zza ściany?

  (więcej…)

Nasze balkony są ZAPASKUDZONE! Czy dokarmiać gołębie? 22 sierpnia 2013

Sprawa dokarmiania ptaków, gołębi, wróbli czy kawek często staje się źródłem nieporozumień między lokatorami.

 

Gołębie niezależnie czy nam się to podoba czy nie, stały się elementem naszych miast, naszego osiedla także. Gołębie znalazły, w niektórych budynkach, na naszym osiedlu dogodne warunki do gniazdowania oraz dostateczną ilość pokarmu dostarczanego przez człowieka. Jednakże ptactwo osiedlowe stanowi niemały problem, głównie z tego powodu, że wiele osób w błędnym poczuciu troski o gołębie dokarmia je, a tego NIE WOLNO ROBIĆ!

 

(więcej…)

Kradzież prądu w piwnicach. Kontrola wykazała przypadki nielegalnego poboru. 5 kwietnia 2013

W związku z przeprowadzoną analizą i jednocześnie kontrolą zużycia energii elektrycznej w pomieszczeniach ogólnego użytku jak i w piwnicach indywidualnych, przypominamy postanowienia Regulaminu używania lokali w domach spółdzielczych oraz porządku domowego i współżycia mieszkańców.

(więcej…)

Opłaty za wydanie zaświadczenia 16 lutego 2013

Kliknij na nazwie dokumentu, aby go otworzyć lub użyj prawego przycisku myszy i wybierz „Zapisz element docelowy jako…”, aby pobrać dokument. (więcej…)

Kradzieże w piwnicach. 15 lutego 2013

W związku z licznymi w ostatnim okresie włamaniami do piwnic między innymi w budynkach położonych przy ulicach: Łokietka, Piastowska, Sobieskiego, Jagiellońska przekazujemy Państwu kilka porad, jak ustrzec się przed kradzieżą i jak utrudnić działanie złodziejowi:

(więcej…)

projekt i wykonanie CopyCon.pl