Strona główna :: Przetargi

Przetargi

Ogłoszenie o wynikach przetargu na prace remontowe w osiedlu 26 sierpnia 2021

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Michałów” w Radomiu w nawiązaniu do przetargu z dnia 19.08.2021 r. dotyczącego malowania klatek schodowych w budynku przy ul. Królewskiej 2  zawiadamia, że najwyższą ilość punktów wynikającą z punktacji SIWZ zdobyła firma COLOR SYSTEM, natomiast przetarg na wykonanie okładziny ceramicznej na schodach w budynku przy ul. Piastowskiej 3 wygrała firma ARBUD INVESTMENT.

Dziękujemy Państwu za złożenie oferty.

Wadium przetargowe zostanie przesłane na konto Państwa firmy w terminie zgodnym z SIWZ.

Informacja o wynikach przetargu na malowanie klatek schodowych 20 lipca 2021

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Michałów” w Radomiu w nawiązaniu do przetargu z dnia 15.07.2021 roku dotyczącego malowania klatek schodowych zawiadamia, że najwyższą ilość punktów wynikającą z punktacji SIWZ uzyskali niżej wymienieni oferenci :

 

ZADANIE Nr 1 –,, Set-Pol” Zakład Usługowo- Handlowy

ZADANIE Nr 2 – ,,Dol-Mar” Usługi Remontowo- Budowlane

ZADANIE Nr 3 – ,,Dol-Mar” Usługi Remontowo- Budowlane

ZADANIE Nr 5 – ,,Unimal” Kosiec Zbigniew

 

Z uwagi na brak ofert  na wykonanie Zadania Nr 4 dotyczącego malowania klatek schodowych w budynku przy ul. Królewskiej 2 przetarg zostaje unieważniony.

Wyniki przetargu 18 maja 2021

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Michałów”w Radomiu w nawiązaniu do przetargu z dnia 05.05.2021 roku dotyczącego wykonania ciągów jezdnych, chodników i stanowisk postojowych zawiadamia, że najwyższą ilość punktów wynikającą z punktacji SIWZ dla Zadania Nr 1 i Zadania Nr 2 zdobyła firma ,,BRUKER”Dziękujemy Państwu za złożenie oferty.

 

Wadium przetargowe zostanie przesłane na konto Państwa firmy w terminie zgodnym z SIWZ.

Wyniki przetargu na wymianę wodomierzy 11 maja 2021

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Michałów” w Radomiu w nawiązaniu do przetargu z dnia 28.04.2021 roku dotyczącego wymiany wodomierzy zawiadamia, że najwyższą ilość punktów wynikającą z punktacji SIWZ zdobyła firma ,,TECHEM”.

 

Dziękujemy Państwu za złożenie oferty.Wadium przetargowe zostanie przesłane na konto Państwa firmy w terminie zgodnym z SIWZ.

 
projekt i wykonanie CopyCon.pl