Strona główna :: Ogłoszenia – Aktualności

Ogłoszenia – Aktualności

Odbyło się Walne Zgromadzenie 5 lipca 2019

W dniu 11 czerwca 2019 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków naszej Spółdzielni. Członkowie przyjęli sprawozdanie finansowe, sprawozdanie z działalności Rady Nadzorczej i Spółdzielni za miniony rok.

 

Walne Zgromadzenie rozpoczęto minutą ciszy. W ten sposób uczestnicy uczcili pamięć zmarłego 09 czerwca 2019 r. Włodzimierza Zatorskiego – wieloletniego  Członka Rady Nadzorczej.

 

Po zatwierdzeniu składów: Prezydium Walnego Zgromadzenia, Komisji Mandatowo – Skrutacyjnej oraz Komisji Wnioskowej przystąpiono do merytorycznego rozpatrywania spraw.

(więcej…)

Harmonogram odbioru przedmiotów wielkogabarytowych w okresie lipiec – grudzień 2019 r. 4 lipca 2019
Miesiąc 2019 r Dzień odbioru
lipiec 08 lipca
sierpień 12 sierpnia
wrzesień 09 września
październik 14 października
listopad 18 listopada
grudzień 16 grudnia

 

„Gabaryty” należy wystawiać przy śmietnikach na dzień przed terminem odbioru lub do godziny 600 w dniu odbioru.

Analiza porównawcza zużycia ciepła i kosztów w początkowym okresie termomodernizacji z okresem po jej zakończeniu. 27 maja 2019

W tabeli przedstawiono ilość zużytego ciepła w GJ w budynkach Spółdzielni w sezonie grzewczym 2007/2008 (w początkowym okresie termomodernizacji) i 2018/2019 po jej zakończeniu oraz dla porównania ceny GJ w tych latach.

(więcej…)

Wykaz zadłużeń budynków mieszkalnych – ogółem na 31 grudnia 2018r 6 lutego 2019

W załączniku wykaz zadłużeń budynków mieszkalnych – ogółem na 31 grudnia 2018r

 

Pobierz załącznik

 

 

Po kontroli wieżowca przez Straż Pożarną. 6 lutego 2019

Trzymasz coś na klatce schodowej? Spółdzielnia może to zabrać.

Strażacy po kontroli wieżowca przy ul. Królewskiej 13 stwierdzili, że trzeba udrożnić drogę ewakuacyjną na wszystkich korytarzach – od parteru aż do 10 piętra. Ich zdaniem znajdujące się na klatkach schodowych przedmioty (meble, stoliki, szafy, krzesła) zwiększają ryzyko pożaru i utrudniają ewentualną akcję gaśniczo – ratowniczą.

  (więcej…)

Dofinansowanie do wymiany okien tylko jeden raz dla danego lokalu mieszkalnego. 16 stycznia 2019

W grudniu 2018 r. Rada Nadzorcza dokonała zmiany regulaminu wymiany stolarki okiennej. Na mocy zmienionych przepisów dofinansowanie do wymiany okien może być przyznane jeden raz dla danego lokalu mieszkalnego bez względu na zmianę właściciela lokalu.

Jeżeli przedmiotem dotychczasowej wymiany z dofinansowaniem była tylko część stolarki np. w jednym pokoju – wówczas kolejne dofinansowanie może być przyznane na wymianę pozostałej części stolarki w tym lokalu.

(więcej…)

Moc zamówiona a zużycie ciepła 6 grudnia 2018

Co to jest  zamówiona moc cieplna?

Zamówiona moc cieplna to ustalona przez Odbiorcę (Spółdzielnię)  największa moc cieplna, jaka w danym budynku wystąpi w warunkach obliczeniowych, która jest niezbędna do zapewnienia:

 

  • utrzymania normatywnej temperatury wewnętrznej i wymiany powietrza w pomieszczeniach,
  • utrzymania normatywnej temperatury ciepłej wody w punktach czerpalnych,
  • utrzymania prawidłowej pracy urządzeń i instalacji ciepłowniczej.

(więcej…)

Zużycie wody i energi cieplnej za 2017 rok 12 maja 2018

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy zużycie energii cieplnej oraz wody zimnej i ciepłej przez budynki SM Michałów:

Zużycie energii cieplnej dla c.o. i c.w. – rok 2017

Zużycie wody zimnej i ciepłej przez budynki SM Michałów – 2017 r.

Zbyt dużo kabli 21 listopada 2017

Wszyscy operatorzy muszą mieć dostęp do budynków a Spółdzielnia mieszkaniowa nie może ograniczać firmom możliwości położenia kabli, które zapewniają dostęp do internetu lub telewizji.  Wynika to z wprowadzonej w 2010 r. zmiany do ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

(więcej…)

Dobra Spółdzielnia 2017 31 sierpnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że  Redakcja Biznes Magazyn – Strefa Gospodarki przyznała Spółdzielni Mieszkaniowej „Michałów” w Radomiu tytuł DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2017. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Michałów” otrzymała ten tytuł biorąc udział w Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mieszkaniowych  w Polsce. Jest to ogólnopolski Program, którego zasadniczym celem jest wyłonienie spółdzielczych liderów, najprężniej działających spółdzielni mieszkaniowych w naszym kraju.

(więcej…)

projekt i wykonanie CopyCon.pl