Strona główna :: Ogłoszenia mieszkańców :: Regulamin ogłoszeń

Regulamin ogłoszeń

Regulamin publikowania bezpłatnych ogłoszeń na naszych stronach

 

ZASADY OGÓLNE

 

 1. Na stronie SM MICHAŁÓW Ogłoszeniodawca może zamieścić wyłącznie ogłoszenia dotyczące kategorii wymienionych w formularzu dodania ogłoszenia.
  Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna.
  Jeśli nie znaleźli Państwo takiego działu, wówczas prosimy o jego zamieszczenie w dziale „Inne” lub przekazanie nam swoich sugestii na temat wprowadzenia nowego działu branżowego.
 2. Ogłoszeniodawca w pełni odpowiada za treści publikowane w sekcji OGŁOSZENIA wynikające lub związane z zamieszczonym ogłoszeniem.
  Zamieszczający ogłoszenie niniejszym zapewnia, że jest ono zgodne z regulaminem, oraz że nie naruszy przepisów prawa ani osób trzecich, dotyczy to m.in. ogłoszeń zawierających treści wulgarne, naruszające dobra osobiste, w tym prawa autorskie, patentowe, zniesławienie, naruszające prywatność i godność, bądź jakiekolwiek prawa osób fizycznych lub podmiotu.
  Informacje zawarte na stronach serwisu mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem.
 3. SM MICHAŁÓW nie odpowiada za treść ogłoszeń i zastrzega sobie prawo do skracania, redagowania, klasyfikowania ogłoszeń oraz do ich usunięcia bez podania przyczyny.
 4. Dodawać ogłoszenia mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, które ukończy 18 rok życia.
 5. Serwis nie wymaga logowania. Wszystkie dane Ogłoszeniodawca umieszczający w swoim ogłoszeniu robi na własną odpowiedzialność.
 6. Administrator nie odpowiada za wiarygodność zamieszczanych przez Ogłoszeniodawcę treści.. Oświadczenia woli oraz umowy między użytkownikami serwisu są zawierane bez udziału oraz bez pośrednictwa serwisu, który nie jest stroną tych umów.
 7. Treści ogłoszeń mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.
 8. Ogłoszeniodawca ma możliwość edycji bądź usunięcia swojego ogłoszenia w każdym momencie.
 9. Wszystkie ogłoszenia starsze niż 3-mce, będą usuwane z automatu przez administratora serwisu.
 10. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w obrębie niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.


Wróć
projekt i wykonanie CopyCon.pl